На сайте проводятся технические работы. Комментарии к фильмам/сериалам/передачам/новостям временно не работают. Приносим извинения за доставленные неудобства.
Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Воскресенье, 19 января
13141516171819 
пнвтсрчтптсбвс 
20212223242526 

на весь день
 Время:  13:40
   



Каналы: украинский базовый
   
   составить свой набор
 

новости телевидения


До другої річниці повномасштабного вторгнення — програма на Суспільному

23.02.2024

До другої річниці повномасштабного вторгнення — програма на Суспільному

24 лютого — День пам’яті жертв агресії російської федерації. Два роки тому Україна прокинулась від ракетних обстрілів та початку повномасштабного вторгнення, яке шокувало весь світ. На платформах Суспільного — проєкти про життя країни, її міста і людей за цей час. Про дуже різних героїв: військових, ветеранів, волонтерів, тих, хто опинився в окупації та чинив спротив російським загарбникам. Про рішучість маріупольців, бої в Ірпені та митців, яких вбили російські військові.

Ми почуємо пісні музикантів, в яких віддзеркалені два роки війни. Розповімо підліткам про хоробрість українців. І, звичайно, нагадаємо, що вже 10 років українці борються з російським агресором.

Перший канал Суспільного Мовлення

Спеціальний ефір — з 6:00 до 12:00.

Команда Суспільного в національному марафоні "Єдині новини" підготувала спеціальний ефір, присвячений другій річниці повномасштабного вторгнення рф до України. Він триватиме з 6:00 до 12:00.

На двох знімальних майданчиках ведучі Анатолій Єрема, Інна Москвіна, Олеся Ніцевич та Євгеній Агарков говоритимуть про те, що країна пережила за ці два роки. Як змінилося суспільство, як цілі громади стали волонтерами, прогнози щодо ситуації на фронті, перемоги на дипломатичному рівні — це тільки кілька тем спецефіру Суспільного.

Ведучі та гості пригадають перші години 24 лютого 2022-го та спробують проаналізувати, що може чекати на Україну цього року. Гостями ефіру будуть поет і військовослужбовець Павло Вишебаба, голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, колишній посол України у Великій Британії Вадим Пристайко, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Країна змінилась. Змінились ми всі. В ефірі говоритимемо, як будемо жити далі, працюватимемо та перемагатимемо!

Телеканал Суспільне Культура

9:05 — в ефірі телеканалу Суспільне Культура документальний фільм "91: Доброго ранку, ми з Охтирки!" про гарнізон українського прикордонного міста, який першим зустрів російських окупантів о четвертій ранку 24 лютого 2022 року. Військові 91-го Охтирського полку підтримки через кілька годин після того, як отримали звістку про російське вторгнення, дають перший в Україні вуличний бій численнішим силам противника. Місто вистояло завдяки співпраці підрозділів ЗСУ та містян. Учасники оборони Охтирки розповідають історію свого запеклого спротиву загарбникам і діляться відеохронікою, знятою під час подій.

10:10 — "Хто такий Путін? — репортаж з евакуаційного потяга "Слов'янськ – Ужгород"" — історія пасажирів одного потяга весною 2022 року, яку задокументувала команда Суспільне Культура. У потязі — люди з різних міст: Краматорська, Лозової, Попасної, де точаться запеклі бої, з окупованої Руської Лозової, звідки люди тікали лісом пішки. У кожного з них свій біль, який не сховаєш до валізи. Але кожен знає, хто такий Путін.

10:45 — документальний цикл "Моя війна: історії звичайних людей з України 2022" про те, як війна змінила життя українських людей та інституцій. Герої — дуже різні люди, які зіткнулися з російським вторгненням та чинили опір окупації.

13:00 — "Відсіч 10/10. Як українська культура перемагає російські ракети" — документальний проєкт команди Суспільне Культура про наслідки обстрілів у Києві 10 жовтня 2022 року. Редактор Юрій Марченко, заступниця директора Національного науково-природничого музею НАН Оксана Червоненко, директорка Музею Ханенків Юлія Ваганова, волонтер Сергій Притула, архітектор Слава Балбек діляться досвідом протистояння російській агресії.

13:55 — "93: бій за Україну" — документальний фільм, що розповідає про переможний шлях Українського війська з березня по листопад 2014 року на прикладі 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади, яка з перших днів гібридної війни виступила на захист Батьківщини.

16:05 — "93: бій за Україну. Активна оборона" — спогади командирів та бійців 93-ї бригади "Холодний Яр" про перші роки російсько-української війни в кадрах, відзнятих бійцями та військовими документалістами.

17:30 — "Війна тітки Світлани" — перший фільм режисера Олега Ущенка з документальної саги "Спалені життя". Історії вимушених переселенців із Маріуполя, які в цій війні втратили все: домівку, землю, роботу…

17:55 — "Ірпінь. Вижити в окупації" — розповідь про березень 2022 року, коли місто Ірпінь на третину опинилось у російській окупації. Точились запеклі бої за кожен будинок, і проти професійної російської армії виступили ірпінські тероборонівці, багато з яких вперше тримали зброю в руках. Це історії людей, які пережили окупацію, які рятували інших та боролись за звільнення Ірпеня.

18:50 — документальний фільм "Лишатися (не) можна" розповідає про роботу Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Він відновив свою роботу після деокупації міста, але через постійні обстріли російських військових працює в укритті. У центрі оповіді — спогади працівників театру про життя в окупації, про рішення поїхати, ще складніший процес евакуації та повернення додому. Зйомки фільму проходили у травні-червні 2023 року: в Херсоні після затоплення через підрив греблі Каховської ГЕС та в Києві під час підготовки прем'єри однойменної вистави "Лишатися (не) можна".

20:50 документальний проєкт "Битва за Київ. Розгром еліти армії РФ під Мощуном" розповідає про бої за село Мощун поблизу Києва у березні 2022 року, де було вбито близько сотні десантників, морпіхів, розвідників — еліти російської армії, яка мала захопити столицю. Про те, як вдалося завдати однієї із найвідчутніших поразок російській армії в новітній історії та втримати Київ, йдеться у фільмі-розслідуванні Радіо Свобода.

22:05 — документальний фільм "Маріуполь: історії мешканців" (Велика Британія). Мешканці Маріуполя розповідають вражаючі та шокуючі історії про хоробрість, втрати й рішучість у ході російсько-української війни.

23:10 — "Роман Ратушний. Сила світла" — передача-розповідь про відомого громадського активіста, добровольця, військового розвідника механізованої бригади "Холодний Яр" Романа Ратушного, який загинув у бою неподалік Ізюма.

Суспільне зібрало розповіді про Романа — від Євромайдану та фронту. Журналістка Мирослава Барчук поспілкувалася з матір'ю Романа, письменницею Світланою Поваляєвою, яка розповіла, яким насправді був її син. Також своїми спогадами про Романа поділилися історик і журналіст Вахтанг Кіпіані, поет і видавець Іван Малкович, журналістка Мирослава Ґонґадзе, актриса Римма Зюбіна, а також його побратими.

23:50 — "Окупація" — документальний проєкт про Дмитра Багненка, який три місяці фільмував події в окупованому росіянами місті. Коли до його рідних прийшли російські спецслужби, родині Дмитра довелося тікати з Херсона через лінію фронту.

Місцеві канали Суспільного та канал Суспільне Новини

"Стихії війни" — на місцевих каналах Суспільного та каналі Суспільне Новини телепрем’єра документального проєкту, в основу якого лягли розповіді людей, які стикнулися з лихом війни віч-на-віч.

Героям документального проєкту з Херсону та Миколаєва доводиться рятуватися від "великої води" після підриву Каховської гідроелектростанції, на Чернігівщині — мають обробляти землю, де можуть здетонувати снаряди, у Сумах — миритися з втратою власного житла та домашніх тварин, які живцем згоріли від падіння "шахеда". Загалом, фільм регіональної команди Суспільного допомагає переосмислити те, яку ціну платять українці за кожен день війни, та як Україна дає раду усім цим стихіям.

Час виходу — о 20:30.

"Я не втомився" — міжпрограмний проєкт від команди Суспільне Чернігів. Військові можуть тримати фронт, поки є тил. А тил існує, поки військові тримають фронт. "Тому ми не втомилися, і дякуємо силам оборони", — кажуть герої відео різних професій: хірург-кардіолог, пекар, вихователька дитсадка, рятувальник, електрик та інші.

"Вибір вільних" — міжпрограмний проєкт від команди Суспільне Тернопіль, яка зібрала історії військовослужбовців та їхніх рідних із кожної з 55 громад Тернопільської області. Більшість героїв проєкту зараз на передовій.

"Суспільне. Спротив"

Інформаційний ранок — з 7:00 до 10:00

Головна редакторка "Сайту Маріуполя 0629" Анна Мурликіна розкаже про Маріуполь за два роки після боїв за місто. Питання повернення українських біженців з-за кордону ведучі проєкту обговорять із завідувачем відділу Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи Олексієм Позняком і вимушеною переселенкою з України в Німеччині Юлією Губіною. Також команда підготувала серію репортажів про життя людей у прикордонних з росією громадах, які обстрілюються артилерією та керованими авіабомбами й де часто працюють диверсійно-розвідувальні групи ворога.

Денний ефір — з 12:00 до 16:00

Кореспондентка Суспільного Анастасія Галасюк розповість про роботу українських розвідників. Як діють партизани в тилу ворога дізнаємось від захисника Володимира Жемчугова, який має понад 30 успішних операцій. Дивіться у проєкті матеріали про роботу рятувальників під обстрілами й волонтерську допомогу захисникам. Команда Суспільне Черкаси підготувала історії для тематичного циклу "Життя з нуля" — про переселенців, яким довелося влаштовувати свій побут і продовжувати працювати на Черкащині.

Інформаційний вечір — з 17:00 до 20:00

Вийде розмова з уповноваженим Верховної Ради з прав людини Дмитром Лубінцем про незаконне вивезення українських дітей росіянами, а також історії дітей загиблих захисників — у спецпроєкті "Діти героїв", над якими працювала команда Суспільне Одеса. Також у вечірньому ефірі вийдуть інтерв’ю з жителькою блокадного Маріуполя та розмова про психологічне здоров’я українців за роки війни.

Крім цього, місцеві команди Суспільного готують тематичні історії та інтерв’ю для ютуб-каналів філій. Одним із таких є проєкт про спогади кропивничан про перші дні повномасштабної агресії — "24.02.2022 Кропивницький" для ютуб-каналу Суспільне Кропивницький.

--
Суспільне Мовлення
— незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайтіsuspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс "Бробакс", навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.


Комментариев: 1      Версия для печати  версия для печати


Другие новости раздела:

На Київстар ТБ вийшов новий український серіал про медиківНа Київстар ТБ вийшов новий український серіал про медиків // 17.01

"Комісар Рекс": цікаві факти про найвідомішого поліцейського собаку // 17.01
Нові пригоди і справжні почуття: на К2 – прем’єра серіалу "Криваві квіти 2" // 16.01
Леся Нікітюк та Фіма Константиновський запрошують на побачення // 16.01
"Лицарі правозахисту": фінальні історії героїв, які борються за права людини // 16.01




комментарии к новости     всего комментариев: 1
Table 'vsetv.articles_interactive' doesn't exist
Ваше мнение о новости :
Ваш ник: В ваш ник будут добавлены слова "гость сайта"
Текст Вашего сообщения должен содержать не менее 20 букв. Разрешено использовать не более 50% латинских букв.
Запрещено добавление рекламных сообщений, сообщений, которые не имеют информационной нагрузки и не касаются темы.
Все правила
Я соглашаюсь с правилами добавления сообщений.

 
Последние новости:

На Київстар ТБ вийшов новий український серіал про медиків // Украина

"Комісар Рекс": цікаві факти про найвідомішого поліцейського собаку // Украина

Нові пригоди і справжні почуття: на К2 – прем’єра серіалу "Криваві квіти 2" // Украина

Леся Нікітюк та Фіма Константиновський запрошують на побачення // Украина

"Лицарі правозахисту": фінальні історії героїв, які борються за права людини // Украина

все новости









главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2025 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.