Телеканал Суспільне Культура 29 квітня почне показ популярного у Європі французького мультсеріалу про родину кроликів "Сімон" в українському дубляжі. Вмикайте телеканал своїм дітям, щоб дивитися нові серії пізнавального мультфільму про пригоди кролика Сімона в понеділок о 8:15, а з вівторка по п'ятницю о 8 ранку. Наразі Суспільне розширює лінійку дитячого контенту.
Для тих, хто пропустить мультфільм зранку, його також можна буде дивитися на дитячому ютуб-каналі Бробакс щовівторка та щосуботи.
Мультсеріал розповідає про маленького кролика Сімона, який досліджує світ разом зі своїм молодшим братом Гаспаром. Сімон шукає пригод і дізнається багато цікавого про те, як влаштовані різні речі, що таке дружба та підтримка, сила уяви й творчості. Разом з яскравими героями маленькі глядачі зможуть навчитися просити про допомогу, дізнаються про різні хобі, як можна весело проводити час, виправляти свої помилки, як доглядати за домашніми улюбленцями, як бути самостійним і багато іншого.
Читайте також: Фінальні випуски дитячого "Бробакс Шоу" з маленькими Лео та Елвіном
Мультфільм складається з 52 епізодів і розрахований на молодшу вікову аудиторію від трьох до шести років.
Нагадаємо: Суспільне Мовлення підписало ліцензійну угоду щодо дистрибуції мультфільму "Simon" ("Сімон") на території України у січні цього року. Французький суспільний мовник France TV та компанія GO-N Productions надали таку можливість на безоплатній основі.
-- Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс "Бробакс", навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
|