На сайте проводятся технические работы. Комментарии к фильмам/сериалам/передачам/новостям временно не работают. Приносим извинения за доставленные неудобства.
Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Суббота, 23 ноября
11121314151617 
пнвтсрчтптсбвс 
18192021222324 

на весь день
 Время:  21:08
   



Каналы: украинский базовый
   
   составить свой набор
 

новости телевидения


В "Історіях війни" на НТН – про військового медика, яка пережила 189 днів російського полону

08.05.2023

В Історіях війни на НТН – про військового медика, яка пережила 189 днів російського полону

Щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН виходить проект "Історії війни". Ведучий Андрій Данілевич розповідає пронизливі історії людей, які пройшли крізь пекло війни. Але попри все вони вірять у нашу неминучу перемогу і наближають її кожен на своєму фронті. Цього тижня в новому випуску – історія бойового медика Анни Олсен, яка на початку повномасштабної війни захищала Маріуполь і рятувала життя людей. Жінка майже 7 місяців провела у ворожому полоні, пройшла шість російських колоній, пережила жахливі знущання і тортури, але після звільнення й реабілітації знову повернулася на службу – щоб рятувати наших військових.

26-річна Анна Олсен – старший бойовий медик роти хіміко-біологічного захисту 36-ї окремої бригади морської піхоти. Коли почалася повномасштабна війна, жінка була в Маріуполі – надавала медичну допомогу та рятувала життя людей на заводі імені Ілліча під постійними бомбардуваннями й обстрілами. Найстрашнішим для Анни тоді було усвідомлення того, що вона не може врятувати всіх. Її побратими помирали в неї на руках, а коли вона сама неодноразово опинялася за крок від смерті, думала лише про те, щоб це сталося максимально швидко… Наприкінці квітня 2022 року українські військові в Маріуполі виконали наказ зберегти життя, бо на той час уже закінчилися всі запаси медичних засобів, продуктів та боєкомплектів. Так Анна Олсен разом із побратимами опинилася у ворожому полоні. Спочатку була Оленівка, а далі етапом вона пройшла ще п’ять російських колоній. Жінка згадує, що найгірше було в Таганрозі: там у неї було враження, що живою звідти просто не вийде. У російському СІЗО до Анни, як і до багатьох військовополонених українок, застосовували тортури, морили голодом, а татуювання на її руці поливали окропом, щоб вони скоріше стерлися... У таких умовах жінка провела 189 днів. Єдине, що її тримало, – це небажання коритися та думки про родину і маленьку донечку... 17 жовтня Анна повернулася додому – в рамках обміну, під час якого вдалося звільнити з полону 108 українських жінок. Далі військового медика чекала омріяна зустріч із маленькою донечкою – саме заради цього жінка терпіла всі тортури й трималася понад шість місяців. 2 грудня указом Президента України Анна Олсен була нагороджена орденом "За мужність". А вже за місяць вона знову повернулася на службу до ЗСУ, щоб рятувати життя нашим військовим... Історія української жінки-воїна, тендітної та водночас сміливої й сильної – у середу, 10 травня, о 19:00 в "Історіях війни" на НТН.

Також цього тижня в проекті – історія 39-річного військовослужбовця Романа Махновського, який був важко поранений у бою під Бахмутом, втратив обидві руки. Йому було нелегко прийняти себе новим та розповісти про поранення дружині й маленькій донечці. Але попри тяжкі травми чоловік і зараз готовий боронити Батьківщину – якби тільки міг тримати автомат.

Ще одна трагічна історія війни – про Марію Куліш із Ірпеня Київської області, син якої згорів живцем, коли їхній будинок спалахнув від прямого влучання російського снаряда…

Дивіться "Історії війни" щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски проекту виходять на супутниковому каналі "Інтер+" щопонеділка, щовівторка та щочетверга о 19:30. Окрім того, ви можете надіслати свою історію війни в телеграм-канал програми "Свідок" – https://t.me/svidok_telegram.


Комментариев: 0      Версия для печати  версия для печати


Другие новости раздела:

Моя історія: актор-військовослужбовець Володимир Ращук поділиться секретами серіалу Прикордонники"Моя історія": актор-військовослужбовець Володимир Ращук поділиться секретами серіалу "Прикордонники" // 22.11

Стартувала "Школа відповідального блогерства" для молодих лідерів думок від "Детектор Медіа" та ГО UMIND // 22.11
Айфон в Украине: где купить гаджет мечты // 22.11
"Якщо немає якісного фільму, ми повинні його зробити": Олександр Зінченко про новий проєкт Суспільного // 21.11
"Конотопська відьма" потрапила в тренди на Київстар ТБ серед фільмів за покупкою // 21.11




комментарии к новости     всего комментариев: 0
Table 'vsetv.articles_interactive' doesn't exist
Ваше мнение о новости :
Ваш ник: В ваш ник будут добавлены слова "гость сайта"
Текст Вашего сообщения должен содержать не менее 20 букв. Разрешено использовать не более 50% латинских букв.
Запрещено добавление рекламных сообщений, сообщений, которые не имеют информационной нагрузки и не касаются темы.
Все правила
Я соглашаюсь с правилами добавления сообщений.

 
Последние новости:

"Моя історія": актор-військовослужбовець Володимир Ращук поділиться секретами серіалу "Прикордонники" // Украина

Стартувала "Школа відповідального блогерства" для молодих лідерів думок від "Детектор Медіа" та ГО UMIND // Украина

Айфон в Украине: где купить гаджет мечты // Украина

"Якщо немає якісного фільму, ми повинні його зробити": Олександр Зінченко про новий проєкт Суспільного // Украина

"Конотопська відьма" потрапила в тренди на Київстар ТБ серед фільмів за покупкою // Украина

все новости









главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2024 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.