Війна змусила всіх нас відкласти звичайні справи, аби стати щитом, захистом, допомогою, а для когось і останньою надією. Допоки Україна відстоює свою свободу в боротьбі зі злом, українські жінки роблять все, щоб якнайшвидше наблизити нашу перемогу: стоять на "нулі", рятують життя в гарячих точках, невпинно працюють та тримають тил.
19 березня в ефірі телеканалу СТБ відбудеться прем‘єра проєкту власної розробки – "Позивний "Надія". Щонеділі о 22:00 дивіться надихаючі історії жінок, чия сила і незламність міцніші за зброю.
Ведуча проєкту — Надя Матвєєва.
https://www.youtube.com/watch?v=E9Y6HPeugLA
"Це проєкт про незламність нашої нації і жіноче обличчя війни. Кожна історія — про свідомий вибір жінки захищати Україну: рятуючи поранених, допомагаючи дітям, приймаючи пологи у бомбосховищі, працюючи на інформаційному фронті або ставши до лав ЗСУ. Кожна з наших героїнь гідна носити позивний "Надія", адже в надскладних умовах війни власним прикладом дарує віру і впевненість у перемозі над ворогом", — розповідає Надя Матвєєва.
У кожному випуску проєкту ведуча зустрінеться з однією з героїнь, аби разом розказати глядачам, чим вона займалася до війни і як виглядає її фронт сьогодні.
"Віра — акушерка Чернігівського пологового будинку. 42 дні не полишала свого робочого місця у бомбосховищі, де разом з колегами приймала пологи. Наталя — львівська провідниця. Залишивши своїх донечок сестрі у Львові, вона стала порятунком для тисячів дітей та жінок, які вимушені були виїжджати з країни на евакуаційних потягах. Вони, як і інші героїні нашого проєкту, вважають, що просто роблять свою справу, але це героїчні жінки, якими має пишатися вся країна", — ділиться Матвєєва.
Зйомки проєкту розпочалися у січні 2023 року і ще тривають. Директорка творчої студії Анна Калина відзначає, що "Позивний "Надія" це не студійні інтерв‘ю, а щемливі, іноді дуже болісні, але завжди надихаючі зустрічі на місці подій. В кожному випуску ведуча відправляється туди, де проходив особистий фронт героїні випуску: у шелтер для внутрішньо переміщених осіб, у зруйновану рашистами сільську школу, у вагон евакуаційного потягу. Команда проєкту пройшла рятівним маршрутом у бомбосховище пологового будинку та вчилася тампонувати рану, що кровоточить.
|